Hizmetler / Totem Tabela

Totem Tabela, açık alanlarda, şehirlerarası yollarda ve cadde kenarlarında kullanılan, uzaklığa göre boyutları ayarlanabilen bir reklam çeşididir.

Firmamızda Totem Tabela seçkin personelimiz tarafından yerinde tespit edilerek tasarımları yapılmakta ve uygun maaliyetlerle alternatif çözümler sunulmaktadır.

Bu reklam çeşidi görselleri işyeri, devlet kurum binaları ya da büyük alışveriş merkezlerin fark edilmesi için tasarlanan gösterişli tabelalardır. Totem tabela çeşitleri aşağıda listelenmiştir.

Totem Tabela Çeşitleri

Tek Bacaklı,Çift Bacaklı,Likit Işıklı, Işıksız,Kompozit Alüminyum, Çelik Saç Profil,Vinily Germe Totem Tabela

KAYIK REKLAM olarak yıllardır kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtmanız için üstün bir çaba sarf ediyoruz. Totem tabela,Dijital baskı, Işıklı ve ışıksız tabela uygulamalarımız ile kalite ve uygun fiyatı sizlere sunuyoruz.

Çalışma hayatını, kaliteli ürün, karşılıklı güven ve zamanında teslimat prensipleriyle yürüten KAYIK REKLAM müşterilerine, alüminyum tabela, kutu harf, dijital baskı, vinil cephe giydirmeleri, totem tabela, yol totemleri, branda baskı, Folyo Baskı ve uygulama, matbaa hizmetleri, kartvizit, broşür, düğün ve sünnet davetiyeleri ve çeşitleri ürünleriyle hizmet vermeye devam etmektedir