Biz Kimiz

Kayık reklam 1974 yılında İstanbul’da reklam üretim atölyesi olarak kuruldu.

 Akaryakıt (Petrol) İstasyon firmalarının kurumsal kimlik, projelendirme, uygulama ve üretim aşamalarının günümüz teknolojisiyle birleştirilerek kurumsallığa uygun sonuçlandırılması ve projenin yürütülmesi konularında çözümler üreterek anahtar teslim Dağıtım şirketleri Akaryakıt istasyonlarına hizmet vermekteyiz. Türkiye genelinde birçok çalışmaya imza atmış bulunmaktayız.

 Geçmişte uyguladığımız projeler ile sektördeki deneyim ve birikimlerimizi aktarmaya devam ediyoruz. Çalışma işleyişimiz markalama, projelendirme, ve uygulama faaliyetlerine ilişkin olarak; totem tabela, dijital fiyat panosu, kanopi giydirme, pompa üstü giydirme, giriş-çıkış yönlendirme panoları, bayrak direkleri vb. alüminyum ve kompozit malzemelerle üretilmektedir.

 Uzun senelerle harmanlanan tecrübesi ve standartların ötesindeki kalite anlayışı ile yola çıkan Kayık Reklam sizlere Açık Hava ve İç Mekan Reklamcılığı sektöründe Kaliteli, Ekonomik ve Hızlı  hizmet vermektedir.

 Keşif-Tasarım-Üretim-Montaj periyodunda %100 Müşteri Memnuyetini esas alan firmamız bu periyodun tamamlanmasından sonrada müşterilerine gerekli desteği vermektedir.

 

Kayık Reklam sağlamış olduğu gerek alt yapısı gerek uzman personeli ile yurt içi ve yurt dışı reklam ihtiyaçlarına en kısa sürede kaliteli ve hızlı çözümler üretmektedir.